brava gente impresariat artystyczny logo

Brava Gente

impresariat artystyczny

Nasza historia

Dobrzy ludzie są z Łodzi :-)

Artyści to ludzie o niespotykanej wrażliwości, wyobraźni, ale często, jak to w życiu bywa, jego inne sfery nie są ich najmocniejszą stroną... Zazwyczaj są autorami fantastycznych i niebanalnych pomysłów, ale nierzadko, niewystarczające kompetencje organizacyjne, brak pewności siebie, powodują, że wiele z nich nie ujrzało światła dziennego.

Założyciel naszej firmy sam jest aktywnym artystą muzykiem (m.in. zespół orkiestry Teatru Muzycznego w Łodzi). 15 lat rozmaitych doświadczeń ze świata kultury wysokiej i branży popularnie zwanej "eventową", chęć współdziałania oraz menedżerskie zacięcie zaowocowały refleksją - trzeba temu światu pokazać wiele dobrych, wartościowych artystycznie, przedsięwzięć.

Nasze miasto, jego wielokulturowa i dynamiczna historia, stanowiąca ewenement na światową skalę, jego architektura są inspiracją wielu artystów od pokoleń.

Współpracujący z nami artyści to profesjonaliści - wyróżniający się absolwenci uczelni artystycznych z dużym doświadczeniem zawodowym. Większość związana z instytucjami kultury miasta Łodzi tj. Teatr Muzyczny w Łodzi, Filharmonia Łódzka im. A. Rubinsteina, Teatr Wielki w Łodzi, Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi, Teatr Pinokio w Łodzi, Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi.
Dlatego właśnie Brava Gente (wł. dobrzy ludzie) - to kompetentni i twórczy ludzie, dla których niezmiennie istotna jest wrażliwość w kontaktach międzyludzkich.

Czym się zajmujemy?

Organizacja i produkcja wydarzeń artystycznych

Jesteśmy organizatorami i producentami rozmaitych wydarzeń artystycznych, koncertów, czy też eventów (patrz: oferta).

Po wielu wyczerpujących rozmowach z naszymi Szanownymi Klientami i wnikliwych analizach przystępujemy do realizacji, która zazwyczaj jest procesem i jak sztuka najwyższej próby, wymaga nakładu pracy i wielu przygotowań.

Dla nas, najbardziej istotne są oczekiwania naszych Klientów, dlatego chcemy, aby działać jak najlepszy krawiec, który tyle razy zdejmie miarę, dokąd przekona się, że smoking leży na modelu bez zarzutu i najmniejszej fałdki.

Współpracujemy z

Poniżej znajdziecie Państwo listę naszych partnerów.

Jesteśmy zaszczyceni, iż możemy współpracować z tak fantastycznymi partnerami.

Poznaj pełną ofertę
facebook instagram
projekt i wykonanie: https://bypixel.pl